Створення анкети за результатми вивчення освітнього компоненту
Шановні співробітники!
Внутрішньою системою забезпечення якості освітньої діяльності регламентується використання анонімного анкетного опитування здобувачів вищої освіти за результатами вивчення кожного освітнього компоненту (як обов'язкового, так і вибіркового). З цією метою, кожен викладач у власних навчальних електронних курсах створює анкету.
Щоб спростити створення цих анкет, а також забезпечити однаковість їх вмісту для усіх курсів, що викладаються в університеті, використовується загальний шаблон. Послідовність використання такого шаблону розглянуто далі.
1. Заходим до потрібного навчального курсу, включаємо режим редагування (якщо до цього він не був включений) і обираємо в потрібному блоці клікаємо посилання "Додати діяльність або ресурс".
2. У вікні, яке з'являється на екрані, обираємо елемент "Анкетне опитування", яке позначено на рисунку нижче.
3. Далі, в налаштуваннях нового елементу треба вказати його Ім'я, яке буде відображатися в курсі, наприклад: "Анкетування за результатами вивчення освітнього компоненту". А також ОБОВ'ЯЗКОВО налаштувати АНОНІМНЕ АНКЕТУВАННЯ! Для цього, треба скорегувати усього 2 налаштування в розділі "Варіанти відповіді": 1) Respondent Type - на "конфіденційний"; 2) Студент може бачити УСІ відповіді - на "ніколи". Такий варіант налаштувань проілюстровано ни рисунку нижче, де виділені кольоровими прямокутниками змінені налаштування.
4. Залишилося тільки обрати джерело питань для анкети. для цього в налаштуваннях треба розкрити блок "Зміст" і в ньому обрати пункт "Якість викладання дисциплін [Відділ забезпечення якості освітньої діяльності]", як показано на рисунку нижче. В кожному окремому випадку список доступних шаблонів може відрізнятися від того, що наведений на рисунку. В списку можуть відображатися або анкети, які можливо створювалися раніше в цьому курсі, або загальнодоступні шаблони анкет, які створені в Електронному університеті. Але, у будь-якому випадку, у списку буде присутніх саме цей шаблон, який позначений на рисунку.
5. І на останок. Якщо раніше а курсі вже створювалося анкетне опитування по шаблону попередніх версій, бажано його видалити, для того щоб не заплутати здобувачів вищої освіти. Якщо в університеті затверджується нова версія шаблону - відредагувати старе опитування автоматично не має можливості. Треба або вручну вносити зміни (що звичайно відніме більше часу), або видалити старе опитування і створити його наново по оновленому шаблону.
Ефективної і зручної роботи в eCampus!